کسب درآمد دلاری

راه‌های کسب درآمد دلاری در ایران 1398

روزانه میشنوید که نوسانات ارزی مشکلاتی را برای کاسبان و دیگر مشاغل بوجود آورده است. حتما شما هم به این فکر افتاده اید که به روشی بتوانید درآمدی را برعکس جریانی که همیشه وجود داشته ایجاد کنید. یعنی سعی کنید درآمد را به دلار بدست آورید و برای نیازهایتان در ایران آن را تبدیل به ریال کنید. شما تنها نیستید و افراد زیادی این روزها به کسب درآمد دلاری از اینترنت فکر می‌کنند. کسب درآمد دلاری، پیشنهاد مناسبی به نظر می رسد ولی آیا اینچنین کاری برای شما امکان پذیر نیز هست؟

اگر عبارت‌های مرتبط با کسب درآمد به دلار را در اینترنت جستجو کنید، سایت‌های متعددی را خواهید یافت که به شما قول کسب درآمد روزانه حداقل 10 دلار یا کسب درآمد روزانه 100 دلار را می‌دهند. حتی ممکن است به منابع مختلفی برای آموزش کسب درآمد دلاری از اینترنت برخورد کنید که طوری وانمود می‌کنند کسب درآمد به دلار از این طریق راه ساده‌ای است و هر کس به راحتی می‌تواند از این راه به یک درآمد پایدار و ثابت دست پیدا کند. هرچند امکان کسب درآمد از این طریق (در بسیاری از موارد تنها دسترسی به اینترنت) برای افراد زیادی امکان‌پذیر است، اما روی دیگر حقیقت این است که این کار آنقدرها هم ساده به نظر نمی رسد.

در این مطلب با شما هستیم تا قدری بیشتر در مورد برخی از روش‌های کسب درآمد در ایران صحبت کنیم.

اولین گام: افتتاح حساب ارزی

به نظرتان اگر کسب و کاری راه بیاندازید که حقوقتان به دلار باشد، چطور باید به دستتان برسد؟ با پیک؟! مسلما اولین و ابتدایی‌ترین نیازتان افتتاح یک حساب بانکی در خارج از ایران و افتتاح یک حساب کاربری در پی‌پال است. این کار به عنوان یک مقدمه برای کسب درآمد دلاری از اینترنت محسوب می‌شود و هر کس بخواهد درآمد دلاری داشته باشد، قبل از هر چیز باید فکری برای یک حساب ارزی بردارد.

متاسفانه این کار هم به سادگی افتتاح حساب بانکی در ایران نخواهد بود. چون در شرایط فعلی ایران در تحریم قرار دارد، اگر آدرس جایی در داخل ایران را بزنید، به طور حتم مسدود می‌شود و اگر هم آدرس اشتباهی را بزنید، از طریق اعتبارسنجی پستی نادرستی ادعایتان به راحتی معلوم می‌شود. حتی اگر ورود شما از طریق وی‌پی‌ان باشد، غیرحقیقی بودن آی‌پی آن معلوم می‌شود و دوباره مسدود شدن حساب!

به هر حال اگر توانستید این چالش‌ها را پشت سر بگذارید، باید به این سوال پاسخ دهید که چگونه باید راه های کسب درآمد دلاری از اینترنت را پیدا کرد؟

ایده اول: کسب درآمد از طریق نوشتن و تولید محتوا

شاید ایده خنده‌داری به نظر برسد ولی یکی از بهترین ایده‌هایی است که تا به حال شنیده‌اید. در هر حال شما در ایده دادن مخیر هستید. یک سایت یا وبلاگ بسازید و راجع به موضوعاتی که می‌خواهید در آن‌ها در گوگل نشان داده شوید، خوب کار کنید. مثلا اگر برای کلمه گهواره کودک به رتبه خوبی برسید می‌توانید از یک سایت اینترنتی تبلیغات بپذیرید. فروش تبلیغات یکی از راه‌های کسب درآمد است.

ایده دوم: کسب درآمد از سایت‌های دورکاری اینترنتی

Freelance یکی از سایت‌هایی است که ایده های شما را توسعه می‌دهد و به شما کمک می‌کند ایده‌تان را گسترش دهید و پلتفرم مورد نظرتان را پیدا کنید. در این سایت همه چیز به خودتان بستگی دارد.

مثلا اگر ایده شما در زمینه ساخت فیلم باشد، به شما دمند مدیا (Demand Media) را پیشنهاد می‌دهد که مخصوص کسانی است که می‌خواهند با مخاطب ارتباط گرفته و استعداد خود را به نمایش بگذارند.

بعضی شخصیت‌ها هستند که ذاتا به کارهای کارمندی و حقوق ثابت علاقه دارند تا بتوانند همیشه یک درآمد ثابتی را به عنوان پشتوانه برای خودشان داشته باشند. سایت‌هایی مانند النس (Elance) از آن دسته سایت‌هایی هستند که به صورت ساعتی به شما حق‌الزحمه ای خواهند داد.

ایده سوم: کسب درآمد از سایت‌های کلیکی

یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد از کلیک است. بسیاری از وب‌سایت‌هایی که مشاهده می‌کنید اساس درآمدشان از کلیک کاربران روی تبلیغات سایت است. تبلیغاتی که در گوشه و انتهای سایت‌های معتبر هستند، منابع درآمد این سایت‌ها به شمار می‌آیند. به تعداد بازدیدی که این سایت‌ها دارند، به حساب شما پول واریز می‌شود. راه‌های اخلاقی و غیر اخلاقی هم برای کسب درآمد از این طریق وجود دارد. چون این کلیک‌ها زنجیروار خواهند بود، می‌توانید با ایجاد زیرمجموعه‌های حقیقی و مجازی تعداد کلیک‌های خود را بالا ببرید.

ایده چهارم: کسب درآمد از خرید و فروش ارز

شاید از دوستان و آشنایان شنیده باشید که اوضاع مالی‌شان مناسب نیست و شرایط زندگی در ایران و یا سیاست‌های اقتصادی دولت برایشان مشکل ایجاد کرده است. خوب است به آن دسته از عزیزانتان نیز این راه‌ها را پیشنهاد کنید تا از این نوسانات کمتر آسیب ببینند. شاید با خودتان فکر کنید که راه‌های کسب درآمد از طریق آنلاین به درد آن‌ها نمی‌خورد. اما خرید و فروش ارز را هر کسی می‌تواند یاد بگیرد.

این کار حتی اگر به صورت حضوری انجام شود، می‌تواند برای شما سود فراوانی داشته باشد. البته هر کاری باید طبق اصول و برنامه‌ریزی انجام شود. بنابراین این کار را با مطالعه و مشورت کافی آغاز کنید.

حال همین کار را برای فروش ارز اینترنتی نیز می‌توان انجام داد. ارزهای متفاوت را می‌توانید امتحان کنید برای مثال به دلار و یورو و ین هم می‌توانید فکر کنید. البته این کار نیاز به یک سرمایه اولیه و افراد متخصصی در زمینه نظارت بر بازار ارز جهانی دارد. اگر کارتان به خوبی پیش رود، حتما به درآمدهای مناسبی خواهید رسید.

ایده پنجم: کسب درآمد از طریق انتشار ویدئو ترجمه شده

سایت‌هایی مثل آپارات و نماشا به کسانی که ویدئوهای پرمخاطب منتشر کنند، بخشی از درآمد تبلیغاتی که به ازای آن ویدئو پخش می‌شود را اختصاص می‌دهند. شما می‌توانید با تهیه ویدئوهای باکیفیت مخاطبان زیادی کسب کنید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

یک راه مناسب برای تهیه ویدئوهای جذاب، با کیفیت و پرمخاطب، استفاده از منابع خارجی از قبیل یوتیوب و ویمئو است. در این سایت‌های روزانه تعداد بسیار زیادی ویدئو آپلود می‌شود که برخی از آن‌ها محتواهای عالی و جذاب برای مخاطبان ایرانی است. البته یک مشکل وجود دارد و آن آشنا نبودن بعضی از هموطنان ما با زبان انگلیسی است. شما می‌توانید این ویدئوها را ترجمه کرده یا زیرنویس فارسی برایشان تهیه کنید و در کانال خود در آپارات به اشتراک بگذارید. برای توضیحات بیشتر در مورد این ایده به اینجا مراجعه کنید.

در کنار همه این راه‌ها از فعالیت و ایده برای راه اندازی استارت‌آپ‌ها غافل نشوید. این کار علاوه بر تولید شغل برای شما هم منبع درآمد مناسبی می تواند باشد. ارائه سرویس‌های آنلاین، فروشگاه‌های مجازی، وب‌سایت‌های مشاوره و… از جمله این ایده‌هاست.

امیدوارم بتوانید بهترین راه‌حل‌ها را برای کسب‌وکارتان انتخاب کنید. نظر شما برای ایجاد یک کسب و کار مناسب چیست؟

ایده ششم: کسب درآمد دلاری از طریق Microworkers

Microworkers، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌هایی است که شما می‌توانید کسب درآمد دلاری آنلاین را تجربه کنید. این کارها شامل کارهایی می‌شود که ماشین از انجام دادن آن عاجز است و برای انجام شدن نیازمند نیروی انسانی هستند. برای مثال دوباره نوشتن جمله‌ها، کامل کردن یک انشا یا متن خاص، نوشتن یا تایپ‌کردن از روی عکس یا فایل صوتی.

مزایای کارهای کوچک (Micro workers)

مشخصا این که در خانه کار می‌کنید یکی از مزایای بزرگ آن محسوب می‌شود. شما می‌توانید هر کاری که به آن علاقه دارید و یا توانایی انجام آن را دارید، به عهده بگیرید. کار کردن در این محیط رایگان نیز است.

معایب کارهای کوچک (Micro workers)

آمازون هیچ کنترلی روی آن ندارد و امکان کلاهبرداری در این‌گونه کارها وجود دارد. ممکن است کاری را انجام دهید و به ازای آن هیچ مبلغی دریافت نکنید.

ممکن است کاری که به عهده می‌گیرید کار کوچکی باشد که وقت زیادی از شما می‌گیرد که باعث می‌شود شما احساس رضایت از کارتان نداشته باشید.

نکاتی در روند کار

 • در روند انجام کار درخواست کنید که کاملا واضح و شفاف باشند و اسم و آدرس واقعی و ایمیل معتبری از او دریافت کنید.
 • حتما به این که کار درخواستی متناسب با هزینه پرداختی هست یا خیر دقت کنید.
 • تجربه نشان داده است که انشاها و درخواست‌هایی در این رنج، پیشنهادهای خوبی هستند. البته این رقم‌ها همیشه در حال تغییر هستند.
 • اگر پیشنهاد فوق‌العاده خوبی دیدید، به احتمال زیاد کلاهبرداری پشت پرده است. مطمئنا هیچ‌کس فقط برای تست وبسایتش، به شما 10 دلار نمی‌دهد.
 • حتما قبل از شروع به انجام کار، مقررات را به طور کامل بخوانید.
 • از امکان سرچ در آمازون غافل نشوید. می‌توانید با وارد کردن عنوان کاری که مایل به انجام آن هستید، آن را جستجو کنید.
 • حساب بانکی‌تان را نیز به آمازون بدهید. اگر نخواهید درآمدی که بدست آورده‌اید را صرف خرید در آمازون کنید، شماره حساب بانکی‌تان را در آمازون وارد کنید تا مبلغ برایتان واریز شود.

امیدواریم با کمک روش‌های گفته شده بتوانید  کسب درآمد به دلار داشته باشید! فقط دقت کنید که به هر سایت کسب درآمد دلاری اطمینان نکنید و همواره در نظر داشته باشید که کسب درآمد دلاری از اینترنت همانقدر که ساده به نظر می‌رسد، می‌تواند شما را به طعمه‌ای برای فریبکاران و سودجویان تبدیل کند.

ما در تحریریه مجله رازینه، برای همه علاقه مندان به کسب درآمد آنلاین، یک کتابچه 70 صفحه‌ای آماده کرده‌ایم و در آن به مهمترین روش‌های کسب درآمد آنلاین به صورت دقیق اشاره کرده ایم. شما عزیزان می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به دریافت این کتاب با هزینه بسیار ناچیز کرده و انشالله به یک درآمد پایدار از طریق اینترنت و روش‌های کسب درآمد آنلاین دست پیدا کنید.

[purchase_link id=”2127″ style=”button” color=”blue” text=”دانلود کتاب “17 روش عملی برای کسب درآمد آنلاین””]

۳۵ دیدگاه در “راه‌های کسب درآمد دلاری در ایران 1398”

  1. چرا تبلیغات دروغ می کنید؟ مگه چنین چیزی میشه؟ اینها باید هزار نفر رو گول بزنن تا زیرمجموعه شون بشه تا شاید همین ۵۰ میلیونی که میگن گیر خودشون بیاد زیرمجموعه ها فوق فوقش ۲ دلار گیرشون بیاد اگه! این تبلیغات برای کسب درآمد خودشونه نه هیچ کس دیگه. ۵۰ میلیون هم خیالی هست فوقش چند میلیون

   1. در این مورد حق با شماست. برای کسب درآمد واقعی، شفاف، شرافتمندانه و دائمی از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، لازم است صبر و حوصله داشت و از روش‌های اصولی پیروی نمود.
    موفق باشید.

 1. سلام کسب درامد واقعی از اینترنت که جواب بده هست؟ کسی تا حالا کسب کرده؟ جواب بدید لطفا

  1. با سلام

   برای کسب درآمد از اینترنت راه‌های خیلی زیادی وجود داره که به زودی یک کتابچه برای این موضوع آماده خواهیم کرد و در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
   دقت داشته باشید که اگر به دنبال کسب درآمد واقعی، شرافتمندانه و دائمی از اینترنت و به صورت آنلاین هستید، وقت خود را در سایت‌های غیرحرفه‌ای و بازاریابی هرمی و … صرف ننماید.

   موفق باشید.

  2. سلام. بله وجود دارد البته همانطور که سردبیر محترم فرمودند با صبر و حوصله و پشتکار نه یک شبه یا چند روزه. من خودم با روش های مختلف از اینترنت کسب درآمد کردم اما واسه من کافی نبوده در کل از زمان فعالیتم تا الان که حدود ۲ سال میگذره تقریبا ۱۵ میلیون درآمد داشتم. چند ماهی هست که با یه روش جدید و درآمد به دلار آشنا شدم که واقعا قبلش فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه اما بعد از اینکه تونستم پولمو برداشت کنم ایمان آوردم و الانم سخت دنبال می کنم.
   به نظر من بهترین و معتبر ترین سایت درآمد به دلار، کسب بیت کوین از مرورگر هست. آدرس سایت دانلود مرورگر و کانال نحوه کار با مرورگر برای کسب بیت کوین به دلار:
   دانلود مرورگر: yon.ir/a11uC
   آدرس کانال تلگرام: freebitcoin200@
   در کانال راهنمایی کامل و نیز فیلم هایی از دوستانی که درآمد میلیونی از فقط چند ماه فعالیت داشتند وجود دارد.

 2. بازتاب: مجله رازینه
 3. دلسرد نشوید هرکاری شروع یه کار بزرگه و درآمد بزرگه
  دوستان عزیزی که مایل به کسب درآمد هستن و همیشه میخوان درآمد بالایی کسب کنند و در کنار کار های دیگه کار بی دردسر و ساده ای می خوان که وقتشون رو نگیره.
  فقط با روشن گذاشتن کامپیوتر یا لپ تاب یا حتی گوشی خود کسب در امد کنید و مطمئن باشید که به راحتی بدون دردسر و هزینه و هر چیز دیگری به ماهانه حداقل ۱ میلیون یا حتی شاید ماهانه ۱۰ میلیون کسب در آمد داشته باشید.
  وحتی اگر اعداد برنامه تون به ۱ برسه ماهی ۸۰ میلیون در آمدتون میشه یا حتی ازتون میخرن و حتی اگر عدد تون ۲ بشه ۱۶۰ میلیون ماهانه و اگر بخوایید ازتون میخرن.
  و حتی اگر کار نکنید باز هم درآمد خواهید داشت و ماهانه حقوقتون رو میگیرید.
  این رو یادتون باشه که با زدن لینک سود کار کردن بنده هم به شمایی که زیر مجموعه من هستید باز هم بهتون سود داده میشه و اگر بدون زیر مجموعه کسی بودن کار رو شروع کنید به شدت کارتون سخت تر خواهد بود.
  تا دیر نشده کار رو شروع کن و به کارهای دیگه ات هم همزمان برس
  برای دانلود نرم افزار اول لینک زیر رو کپی کنید تا یک فیلتر شکن هست این فیلتر شکن رو نصب کنید و روشنش کنید تا لینک نرم افزار براتون باز بشه.بعد از اینکه سایت براتون باز شد دیگه نیازی به فیلتر شکن نیست
  بعد بر روی لینک زیر کلیک کنید
  فیلترشکن
  https://uploadboy.com/b6v7j7vekqeu/3226/exe
  سایت اصلی منبع درامد
  https://get.cryptobrowser.site/4374883
  برای یادگیری از سایت منبع درآمد در آپارت بیت کوین را سرچ کنید تا نحوه یادگیری رو یادتون بده

 4. سلام و احترام.دوستان عزیز می تونید برای آگاهی از جدیدترین روشهای کسب درآمد واقعی از اینترنت به سایت دلاری مراجعه کنید. در سایت دلاری برنامه ها و سایتهای خارجی و ایرانی برای کسب درآمد همراه با آموزشهای رایگان معرفی شده است.
  https://dolari.ir

 5. سلام من بار اول رفتم پرداخت کردم دیدم چیزی نیومد و لینکی باز نشد

  دوباره پرداخت کردم همونطور بود

  بعد پیام واسم اومد هر دو ۱۰هزاری پرداخت شده و به حسابتون اومده
  اسکرین هم دارم
  تورو خدا رسیدگی کنین ۲۰هزار اومده به حسابتون اما لینکی باز نشده و پیام اومده
  رکود پرداخت مدنظر وجود ندارد
  لطفا رسیدگی کنین

   1. ممنون

    ولی من پول ۲تارو دادم
    با سند و مدرک دارن

    ۲ تا ۱۰هزار تومان دادم

    لطف کنین ۱۰هزار رو برگشت بزنین

 6. بنده به دلیل خطای پرداخت روی سایت شما
  ۲بار پرداخت کردم و ۲بار ۱۰هزارتومن به حساب شما اومد

  ممنون میشم بقیشو برگشت بزنین

 7. میشه یکی جوابگو من باشه!؟

  ۲ بار پرداخت شده

  ۲ بار ۱۰هزار اومده به حسابتون

  خواهشا اون یکی ۱۰هزاری رو پس بدین

  واسه من خیلی ارزش داره

 8. باباکریپتو دیه بدرد نمی خوره پدرلب تاب وسیستمو درمیاره الن دیه ماین کردن با ماینرهم نمیصرفه چه برسه به لب تابای خونگی

 9. سلام .ضمن تشکر از شما بابت ارائه مطالب بسیار مفید،
  کسانی که به دنبال کسب درآمد واقعی و معقول هستند
  پیشنهاد میکنم برن توی سایت خدمات یاب و کارشون رو شروع کنند:
  https://khadamatyab.com/

 10. بنده افشین فتحی مرام تشکر میکنم که مطالب خوبی را به رایگان در اختیار همگان قرار دادید و خودم در این زمینه کتابی تحت عنوان آموزش جامع کسب درآمد دلاری در ایران تهیه کردم و از قسمتی از مطالب همین صفحه هم در کتابم به کار بردم و امیدوارم که خریداری کنند تا حالا یک نفر خرید داشته! اگر استقبال بشه هر روز سرچ میزنم و روش های جدید رو توی کتاب آپدیت میکنم برای همگان این هم لینکش هست
  کوتاه شده : fathiweb.ir/d

  لینک اصلی:

  https://fathiweb.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

  ممنون میشم تایید بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *