تایپ ویرگول و نقطه ویرگول

تایپ علامت تیک در ورد

یک سوال رایج برای کسانی که از نرم افزار ورد یا آفیس استفاده می کنند، چگونگی تایپ علامت تیک در ورد است. مخصوصا اگر قصد درج علامت تیک یا وارد کردن و تایپ تیک در ورد (ویژه فرم ها و …) داشته باشید این سوال برایتان مطرح خواهد بود. در این مطلب با شما هستیم تا چند روش تایپ علامت تیک در ورد را بررسی کنیم.

تایپ تیک در نرم افزار ورد

برای تایپ تیک در ورد، دو روش عمده وجود دارد: روش اول استفاده از منوی اینسرت یا Insert است و در حالت دوم استفاده از کلیدهای میانبر برای تایپ تیک در ورد استفاده می شود.

استفاده از منوی Insert

در نرم افزار ورد با استفاده از منوی Insert، ابتدا روی گزینه ی Symbol  کلیک کرده و سپس گزینه More Symbols را انتخاب نمایید. در پنجره ی ظاهر شده از لبه ی Symbols قلم خود را بر روی Wingding تنظیم کرده و در قسمت دیگر همین کارد، به دنبال علامت تیک مناسب با هدف خود بگردید و آن را درج نمایید.

استفاده از کلید میانبر

برای این کار، قلم یا فونت نرم افزار ورد را روی Wingding قرار دهید. سپس کلید Alt را از روی صفحه کلید نگه داشته و ارقام 0252 را فشار داده و کلید Alt را رها نمایید. دقت کنید که حتما از اعداد قسمت Numpad استفاده کنید و کلیدهای بالای صفحه کلید برای این منظور مناسب نیست.

پس از درج علامت تیک، فونت را به حالت اولیه برگردانید.

امیدواریم با استفاده از این دو روش توانسته باشید، علامت تیک در ورد را به راحتی درج نمایید.

مطالب مشابه: تایپ آپاستروف اس در ورد، تایپ ویرگول در ورد، تایپ علامت ضرب در ورد

۲ دیدگاه در “تایپ علامت تیک در ورد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *