نقاشی خلاقانه روی دیوار

5 تکنیک برای زیباتر کردن دیوارهای خانه

اگر سادگی دیوارهای خانه تان، شما را خسته کرده است و دوست دارید برای سال 98 جلوه‌ای نو به خانه‌تان بدهید، از شما دعوت می‌کنیم در ادامه با ایده‌هایی نو برای رنگ زدن به دیوارها که کمتر جایی دیده‌ اید، همراه باشید.

حتما بخوانید:

1. استینسیل، راهی ساده و کم هزینه

شما می‌توانید مطابق میل و سلیقه‌ی خود، الگویی را برای رنگ زدن به دیوارهای خانه‌ی تان آماده کنید. این طرح می‌تواند هر چیزی باشد که فکر می‌کنید به دکوراسیون و فضای خانه شما می‌آید و یا احساس خوبی را به شما منتقل می‌کند. برای اجرای ایده‌های خلاقانه‌یتان، نیازی نیست به دنبال یک نقاش ساختمان حرفه‌ای باشید، تنها کافی است یک بعد از ظهر را برای این تجربه‌ی تازه صرف کنید. با این کار می‌توانید در هزینه‌هایتان نیز صرفه‌جویی نمایید.

2. لوزی‌های رنگارنگ، ایده از مناسب هر فضا

با رنگ زدن دیوارهای خانه‌تان به طرح لوزی، می‌توانید به فضای خانه‌ی خود حرکت ببخشید. رنگ لوزی‌ها را از میان رنگ‌هایی انتخاب کنید که با هم تضاد داشته‌باشند. این کار باعث می‌شود، لوزی‌ها خود را از یک دیگر جدا کرده و بهتر به نظر برسند. طرح لوزی همان اندازه که می‌تواند برای آشپزخانه ایده‌ای فوق‌العاده باشد، برای اتاق خواب نیز می‌تواند ایده‌ای جذاب باشد. اگر از دنبال کردن لوزی‌های روی دیوار لذت می‌برید، به این پیشنهاد جدی‌تر فکر کنید.

3. رنگ متالیک، ایده‌ای بی‌حد و مرز

اگر می‌خواهید با مد روز همراه باشید، استفاده از رنگ‌های متالیک پیشنهاد فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود. رنگ‌های متالیک این امکان را به شما می‌دهند که مطابق نظر خودتان فضایی خاص خلق کنید. شما می‌توانید با استفاده از رنگ متالیک، حال و هوا متفاوتی به اتاق خسته‌کنندتان بدهید. از طرف دیگر برای آرامش‌بخش‌تر کردن فضا نیز استافده از رنگ‌های متالیک می‌تواند راهگشا باشد.

4. نوارهای رنگی، ایده‌ای قدیمی‌شدنی

اگر به دنبال ایده‌ای هستید که هموار تاز جلوه کند، می‌توانید دیوارهای خود را با نوارهای رنگی تزئین کنید. می‌توانید در این نوارها از بیشتر از دو رنگ استفاده کنید. این امر کاملا به سلیقه و فضای شما وابسته است. این نوارهای می‌تواند فضای خانه‌ی شما را وسیع‌تر جلوه دهند. اگر خانه‌ی شما کوچکتر از چیزی است که به دنبال آن‌ هستید، شاید بهتر باشد به ایده‌ی نوارهای رنگی، به عنوان یک پیشنهاد وسوسه‌کننده بیاندیشید.

5. دایره‌های رنگی، ایده‌ای برای اتاق کودک و نوجوان

این ایده خشکی را از فضا می‌گیرد و با استفاده از آن می‌توانید به خانه‌یتان احساس ببخشید. دایره‌های رنگی را می‌توانید در فضاهای مختلفی استفاده کنید؛ اما، اگر برای اتاق فرزندتان به دنبال ایده‌ای تازه هستید، به شما داریره‌ها رنگی را پیشنهاد می‌کنیم. به احتمال زیاد نوجوان و کودک شما نیز از این طرح استقبال خواهدکرد.

برگرفته از اینجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *