غرق شدن در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب سرطان

همان‌طور که همه فکر می‌کنند بیماری‌های جدی و خطرناک در خواب نشان از مشکلاتی است که در زندگی ممکن است برای شما و اطرافیانتان رخ دهد. دیدن سرطان در خواب اولین نشانه مشکلات بزرگی است که در زندگی و کار با آن رو به رو هستید. پس بیماری صعب العلاج در خواب نشانی است از رخدادی منفی که در آینده روی زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت. خواب دیدن در مورد سرطان، خوابی است که از آشفتگی و دم دمی مزاج بودن فرد اطلاع می‌دهد. در مقاله زیر بیشتر در مورد تعبیر خواب سرطان از دیدگاه افراد بزرگ آورده‌ایم.

مواردی که معمولا در خواب در مورد این بیماری دیده می‌شود به صورت زیر است:

 • سرطان در خواب نشانه چیست؟
 • دیدن سرطان یکی از نزدیکان
 • دیدن سرطان گرفتن در خواب
 • دیدن بهبودی از بیماری سرطان

دیدن سرطان گرفتن کسی نشانه چیست؟

 • نشانه چیزی منفی

دیدن سرطان در خواب ممکن است نشان دهنده چیزی منفی باشد که شما را از درون می‌خورد و تحلیل می‌برد. شاید احساساتی ناخوشایند یا الگوهای فکری منفی درون شما ریشه گرفته‌اند و حالا دارند شما را گرفتار می‌کنند. به علاوه این خواب می تواند نمادی از رابطه‌ای نادرست باشد که عمر شما را هدر داده است. شاید فردی تمام انرژی و شادی‌تان را از شما می‌گیرد و شما را با افکار و انتظاراتی تیره و تار تنها می‌گذارد.

 • نشانه احساس درونی

برخی اوقات هم خواب سرطان گرفتن نشان‌دهنده احساس درونی شما است. شما احساس می‌کنید که عمر خود را هدر داده‌اید و زندگی بی‌حاصلی داشته‌اید و حالا این حقیقت شما را نا‌امید و مایوس کرده است.

 • نماد چیزهای ناخوشایند

سرطان نوعی بیماری است که به سرعت پیشروی می‌کند و دیدن این بیماری در خواب نماد چیزی ناخوشایند است که به سرعت پخش می‌شود و همه جا را فرا می‌گیرد. این چیز می‌تواند یک دروغ، خبری کذب، شایعه یا چیزی شبیه به این‌ها باشد.

 • هشدار یک بیماری

در بعضی از موارد هم ذهن ناخودآگاه شما تلاش می‌کند تا با استفاده از این خواب به شما هشدار دهد که نوعی بیماری در حال فراگرفتن جسم شما است. پس بهتر است این خواب را جدی بگیرید و هر چه زودتر معاینات پزشکی کامل را انجام دهید.

 • هشدار برای همنشینی با نزدیکان

دیدن سرطان در خواب می‌تواند توجه شما را به نزدیکانتان معطوف کند و به شما یادآوری می کند که شما وقت کافی با آن ها نمی‌گذرانید.

 • هشدار برای مراقبت بیشتر از خودتان

برخی اوقات هم خواب سرطان به شما می‌گوید بیشتر از قبل از خودتان مراقبت کنید. شاید مدت‌هاست که کاری مطابق میل خودتان برای جلب رضایت خودتان انجام نداده‌اید.

 • نشانه موقعیت دشواری

بعضی مواقع هم ذ نتیجه موقعیت دشواری است که در آن قرار دارید. شاید مشکلاتی در رابطه عاطفی‌تان دارید، مسائل مالی آزارتان می‌دهد یا بیمار هستید. در بیشتر مواقع هم افراد مبتلا به سرطان به دلیل وضعیت بیماری خود در خواب می‌بینند که سرطان دارند. بعضی اوقات هم شما کسی را می‌شناسید که سرطان دارد و به همین دلیل خواب سرطان را می‌بینید.

 • نماد زوال و تباهی عاطفی

همچنین، خواب سرطان می تواند نمادی از  زوال و تباهی عاطفی باشد. شاید احساس می‌کنید که هیچ تغییری در وضعیت خاصی رخ نمی‌دهد یا اوضاع فقط می‌تواند بدتر بشود. شاید می‌ترسید اوضاع نامساعد فعلی زندگی‌تان به بخش‌های دیگر زندگی‌تان هم سرایت کند و آن‌ها را هم تحت تاثیر قرار بدهد.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب جامع رازینه

 تعبیر خواب سرطان به طور کلی

دیدن سرطان در خواب معمولا نشانه خوبی نیست و نمادی از ضررها و شکست‌های کاری و عشقی به شمار می رود. تنها زمانی دیدن سرطان در خواب نشانه‌ای خوب است که فرد مبتلا به سرطان در خواب در انتهای خواب بهبود یابد. اگر شما خودتان فردی هستید که در خواب بهبود می‌یابید، این خواب نمادی از موفقیت‌های مادی و سودهای غیرمنتظره در کسب و کارتان است.

خواب سرطان معمولا نمادی از ناراحتی و پریشانی است. شاید شرایطی در زندگی‌تان حاکم است که شما را از نظر عاطفی، جسمی و ذهنی ضعیف و بی‌انرژی می‌کند.

بهتر است این خواب را نشانه‌ای بدانید که از بروز مشکلی احتمالی در آینده نزدیک خبر می‌دهد. به این ترتیب لازم است خودتان را برای رو به رو شدن با این مساله و حل کردن آن در سریع‌ترین زمان ممکن آماده کنید. شاید حتی قادر باشید از موانعی که قرار است سر راهتان قرار بگیرد دوری کنید. سرطان در خواب می‌تواند نمادی از نیاز شما به حمایت و مراقبت از عزیزان‌تان در زندگی واقعی باشد.

تعبیر خواب تشخیص سرطان به تفکیک اعضای بدن

برخی معبران معتقدند خواب تشخیص سرطان با توجه به اینکه سرطان در چه کسی یا در کدام قسمت بدن شناسایی شده است نمادی از بخش‌های مختف زندگی است.

برای مثال، اگر سرطان در یکی از افراد خانواده شما تشخیص داده شده است، این خواب نگرانی‌های شما در مورد رفتار و عادات مخرب این فرد را نشان می‌دهد.

تشخیص سرطان گلو در خواب نشان‌دهنده ناامیدی و ناراحتی شما از ناتوانی در ابراز عقاید و افکار به شیوه دل‌خواه خودتان است.

سرطان روده در خواب نشان‌دهنده ناتوانی شما در رها کردن احساسات و افکاری منفی است که مدت‌هاست درون شما انباشته شده است.

سرطان مغز در خواب نشان‌دهنده افکار منفی و مزاحمی در ذهن شما است که اخیرا از کنترل خارج شده اند.

سرطان پوست در خواب نشان‌دهنده نارضایتی شما از ظاهر خودتان است و اینکه احساس امنیت و زیبایی شما تحت تاثیر این احساس نارضایتی تخریب شده است.

سرطان کبد در خواب نمادی از نگرش‌ها و عواطفی مسموم است که درون شما روی هم تلنبار شده است. این خواب به شما هشدار می‌دهد زمان آن رسیده تا انرژی‌های منفی کهنه درونتان را رها کنید.

سرطان ریه در خواب نشان‌دهنده آن است که شما بیش از اندازه زمان خود را در محیط‌های خطرناکی به سر می‌برید که برای سلامت شما زیان‌بار هستند.

سرطان معده در خواب نمادی از غم و اندوهی خانوادگی است. شاید یکی از افراد خانواده شما مرحله ای دشوار از زندگی خود را پشت سر می‌گذارد. به علاوه ممکن است قبل از خواب غذایی خورده باشید که معده‌تان را ناراحت کرده است و به همین دلیل این خواب را دیده‌اید.

تعبیر خواب مبتلا بودن به سرطان

اگر در خواب ببینید که به سرطان مبتلا هستید (در حالی‌که در واقعیت سرطان نداشته باشید)، این خواب به شما هشدار می‌دهد که شما به هیچ وجه به نیازهای خود هیچ توجهی نمی‌کنید. شاید تمام وقت خود را صرف مراقبت و نگهداری از دیگران می‌کنید و نیازهای خودتان را به طور کلی به دست فراموشی سپرده‌اید. این خواب اهمیت و جایگاه خودتان و نیاز شما برای شروع به مراقبت کردن از خودتان را به شما یادآوری می کند.

اما به برخی اوقات اگر در خواب ببینید که به سرطان مبتلا هستید، این خواب احساساتی از قبیل ناامیدی، غم و اندوه و ترحم به حال خودتان را نشان می دهد.

شاید چیزی در زندگی‌تان وجود دارد که شما را به شدت آزار می‌دهد و حتی ممکن است به شما صدمه برساند. شاید موضوع عاطفی حل نشده‌ای است که شما را از درون می‌خورد و تحلیل می‌برد.

تعبیر خواب کسی که به سرطان مبتلا است

اگر در خواب فردی را ببینید که به سرطان مبتلا است، این خواب نشانه خوبی نیست و نشان‌دهنده احساسات و عواطف شما نسبت به آن شخص است.

احتمالا شما در برابر این فرد سرشار از احساسات ناخوشایند، حسادت و خشم هستید. این خواب به شما پیام می‌دهد که این افکار سمی که شما را از درون می‌خورد و تحلیل می برد را رها کنید و آن شخص را ببخشید. این احساسات فقط و فقط به شما آسیب می‌رساند و شما را نابود می‌کند.

دیدن فردی که به سرطان مبتلا است در خواب نمادی از منفی‌گرایی شما و الگوهای فکری منفی است که شما را نشانه گرفته و به شما ضرر می‌رسانند.

پیام این خواب برای شما این است که سعی کنید بعد از این افکار و نگرش خود را مثبت‌تر کنید زیرا در غیر این صورت صدماتی جبران‌ناپذیر به سلامت شما وارد خواهد شد.

 تعبیر خواب دیدن بیمار سرطانی ناشناس

اگر در خواب خود غریبه و ناشناسی را ببینید که به سرطان ابتلا دارد، این خواب نشان‌دهنده اشتیاق و تمایل شما در کمک کردن به دیگران است. شاید شما نیاز دارید که از هر کسی  که اطراف شما قرار دارد مراقبت کنید و ناتوانی‌تان در مدیریت این وضعیت شما را تحت فشار استرس قرار داده است. این خواب به شما هشدار می‌دهد که در این کار زیاده‌روی نکنید زیرا ممکن است به سلامت جسمی خودتان آسیبی وارد شود. به علاوه این خواب می‌تواند نتیجه ترس درونی شما از بیماری سرطان باشد.

تعبیر خواب سرطان گرفتن یکی از آشنایان

اگر در خواب ببینید که یکی از آشنایان شما به بیماری سرطان مبتلا شده است (و چنین چیزی در واقعیت وجود نداشته باشد)، این خواب علامت آن است که شما در زندگی واقعی زمان کافی را با آن فرد نمی‌گذرانید.

شاید این خواب اشتیاق شما برای نزدیکتر شدن به این فرد، مراقبت کردن از او و کمک کردن به او را نشان می‌دهد اما همزمان گویای این حقیقت است که شما نمی‌توانید همیشه در کنار آن فرد حضور داشته باشید زیرا این رابطه شما را از درون نابود می‌کند.

تعبیر خواب تحت درمان بیماری سرطان قرار گرفتن

اگر در خواب ببینید که به سرطان مبتلا هستید و تحت درمان این بیماری قرار گرفته‌اید، این خواب نشانه‌ای خوب است و از تغییراتی مثبت و سازنده در زندگی شما در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد.

تعبیر خواب بهبودی یافتن از بیماری سرطان

اگر در خواب ببینید که سرطان درمان شده و شما بهبود یافته‌اید، این خواب دربردارنده پیام بسیار خوبی برایتان است و از تغییراتی مثبت در زندگی خبر می‌دهد که سر راه شما قرار خواهد گرفت.

همچنین این خواب نشان می دهد که شما هر کاری که بتوانید را انجام می‌دهید تا از خودتان و اطرافیان‌تان مراقبت کنید. احتمالا از احساسی که دارید هم راضی هستید.

 تعبیر خواب مبتلا شدن یکی از افراد خانواده به سرطان

این خواب علامت خوشایندی نیست و شاید نشان‌دهنده وخیم‌تر شدن رابطه شما با یک نفر و جنگ و دعوا و بحث و درگیری با آن شخص باشد.

منبع: بازده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *