غرق شدن در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب دیدن گوسفند و میش و قوچ با رنگ‌های مختلف

از آن جایی که در زمان قدیم گوسفند و میش برای مردم منفعت و روزی و فراخی داشته‌ است، تعبیر خواب دیدن گوسفند هم نشان‌دهنده خوشبختی و رسیدن به راحتی است. برخی معتقدند با دیدن میش و قوچ در خواب یعنی زندگی شما مخصوصا در بخش کاری، موفقیت‌آمیزتر از قبل خواهد بود. اگر در خواب گوسفند ببینید، احتمالا می‌تواند نشانه‌ای از تفاوت بین خوب و بد نیز باشد. در زمان قدیم گوسفند وسیله کسب درآمد و روزی برای مردم بوده است و دیدن گوسفند و چارپایان در خواب نیز می‌تواند تعبیری از خوبی و خوشی در زندگی شخصی و کاری‌تان باشد. در مقاله زیر با تعبیر خواب گوسفند با ما همراه باشید.

خواب‌هایی که در این رابطه بیشتر از همه دیده می‌شوند به این گونه است:

 • تعبیر خواب گوسفند و میش و بره
 • تعبیر خواب دیدن گوسفند سیاه
 • تعبیر خواب گوسفند سفید
 • تعبیر خواب گوسفند چاق
 • دیدن گوسفند لاغر در خواب
 • تعبیر خواب چیدن پشم گوسفند
 • تعبیر خواب قربانی کردن گوسفند
 • تعبیر خواب یک گله گوسفند
 • تعبیر خواب گوسفند مرده
 • تعبیر خواب درگیری با گوسفند یا میش یا قوچ
 • تعبیر خواب بستن گوسفند با طناب

 تعبیر خواب گوسفند و میش به طور کلی

دیدن گوسفند در خواب نشانه‌ی حضور کمرنگ و گاهی کمبود هوش است. در این زمان به شما توصیه می‌شود به دوستان قدیمی پیشنهاد آشتی بدهید. اگر خواب یک راس گوسفند ببینید این خواب نشانگر شخصیت مونثی قدرتمند و غالب در زندگی‌تان است. تمرکزی بر روابط‌تان هست به ویژه با این فرد مونث. این خواب حاکی از اتحاد است و اینکه قدرتی که در زندگی لازم دارید را در اختیار خواهید داشت. این خواب می‌تواند بد اقبالی را پیش بینی کند که به زندگی‌تان وارد می‌شود و اینکه دوستان‌تان نهایت تلاش‌شان را خواهند کرد تا در آینده به شما کمک کنند.

اگر گوسفندان را دنبال کنید یا خوابی که می‌بینید گرگ یا روباه نیز داشته باشد، این خواب نشان می‌دهد که ممکن است مجبور شوید مشکلات‌تان را با یکی از نزدیکان در میان بگذارید تا شرایط را آماده کنید و به آرامش و خوشحالی دست پیدا کنید.

خواب تراشیدن پشم گوسفند

اگر خوابی که می‌بینید شامل تراشیدن پشم گوسفند باشد در آن صورت با یک سری از شرایط دشوار مواجه شده‌اید و حالا وقت لذت بردن از زندگی است و تلاش‌های کاری‌تان با موفقیت همراه خواهد بود.

خواب یک گله گوسفند

اگر یک گله گوسفند را در خواب ببینید در آنصورت چیزهایی در ذهن‌تان اتفاق می‌افتند و شما در آینده شاهد موفقیت و پیروزی خود خواهید بود.

 خواب گوسفندان مریض

اگر در خواب چندین گوسفند مریض دیدید یا انکه روی زمین دراز کشیده بودند، در آن صورت با آسیب‌ها و بی‌وفایی‌هایی از سوی یک دوست مونث مواجه خواهید شد.

اگر خواب ببینید گوسفند می‌خورید

اینکه در خواب ببینید (به جای بره) در خواب گوسفندی را می‌خورید، نشان می‌دهد که دشمنان قدیمی با حسرت به موفقیت‌های شما می نگرند و پیام این خواب آن است که نگذارید اتفاقاتی که می‌افتد نا امیدتان کند.

اگر خواب ببینید دو راس گوسفند با هم نزاع می‌کنند

چنین خوابی نشان از آن دارد که بحث و جدلی در پیش دارید. گوسفند می‌تواند پیش بینی مشکلات و دردسر باشد؛‌ اما، این خواب سفرهای سبک و مفید را بشارت می‌دهد.

 خواب ببینید سگی گوسفندی را تعقیب می‌کند

اگر در خواب ببینید سگی گوسفندی را تعقیب می‌کند نشان‌گر آن است که یک دوست سعی دارد شما را به پیمودن مسیر خاصی ترغیب کند، بنابراین حتما او را دنبال کنید.

خواب یک گوسفند و قوچ با هم

چنین خوابی نشان دهنده‌ی رابطه‌ای بین شما و شرکایتان است. در خواب یک زن، این رابطه معمولا رابطه‌ای حمایتی است.

خواب دیدن گوسفند در حومه‌های شهر

دیدن این خواب به معنی آن است که رابطه‌ای نزدیک با یکی از عزیزان دارید و مهم است که به این رابطه ادامه بدهید.

اگر خواب گوسفندی سفید رنگ ببینید

دیدن گوسفند سفید رنگ در خواب پیشگویی سفری کوتاه است که در طی آن از فقدان‌هایی رنج خواهید برد.

دیدن گوسفندی در خواب که با طناب بسته شده است

این خواب پیش بینی می‌کند که کودکی در خانواده‌ی شما به دنیا خواهد آمد.

اگر خواب یک گوسفند چاق را ببینید

اگر در خواب خود گوسفندی چاق و چله ببینید این خواب خبر از آن می‌دهد که سلامتی و فراوانی در پیش خواهید داشت.

خواب جنگیدن با یک گوسفند

این خواب علامت و نشانه‌ی سفری پر از خوش شانسی و اقبال است.

تعبیر خواب گوسفند سیاه رنگ

خواب گوسفند سیاه یعنی دشمنی در اطراف شما هست و اینکه احتمال دارد در آینده به بیماری دچار شوید.

معنای روحی و معنوی دیدن گوسفند در خواب

به لحاظ روحی و معنوی دیدن گوسفند در خواب حاکی از راحتی، خواب و رویا و انتظارات بالا است. دیدن چنین خوابی می‌تواند به معنی آن باشد که به وضع و روال موجود ادامه بدهید؟ نام گوسفند سال‌ها با خواب عجین بوده‌ است. در زمان‌های باستان آدم‌ها برای به خواب رفتن گوسفندها را می‌شمردند. دیدن گوسفند در خواب‌تان می‌تواند نشان دهنده‌ی آن باشد که با عواطف خود ارتباط برقرار می‌کنید. گوسفندها بار اول توسط کریستف کلمب از آمریکا به شرق آورده شدند و این اولین مشاهده‌ی گوسفندان در قاره‌ی آمریکا بوده است.

تعبیر خواب گوسفند سفید

همانطور که پیشتر اشاره کردیم گوسفند نماد لذت، بچه، شادمانی، موفقیت و سادگی است. خواب گوسفند دیدن شگون زیادی دارد، و نشانه‌ای از اضافه شدن فرزندی به جمع خانواده است، به ویژه اگر گوسفندی که در خواب می‌بینید سفید خالص باشد. گوسفند سفید همچنین نماد هارمونی و آرامش است. سعی کنید از ماه‌هایی که در پیش دارید لذت ببرید – چون آن‌ها از بهترین لحظات زندگی‌تان خواهند بود. و از جنبه ی منفی دیدن گوسفند سفید در خواب می‌تواند نشانه‌ی بدشانسی باشد، اما این در صورتی است که گوسفند حال و روز خوبی نداشته باشد. در غیر اینصورت همه چیز مثبت و خوب است.

دیدن گوسفند سیاه در خواب چه تعابیر دیگری دارد

هرچند معنی کلی گوسفند در خواب با راحتی، نعمت و هر چیز مثبتی مرتبط است اما دیدن گوسفند سیاه در خواب معنی متضادی دارد. دیدن گوسفند سیاه در خواب همچنین نماد وسوسه و طمع است. به عقاید پنهان نیز اشاره دارد. فکر کنید ببینید چه کسی در خانواده یا گروه دوستان‌تان هست که او را گوسفند سیاه می‌دانید. آیا خودتان گوسفند سیاه هستید؟ اگر چنین است، این خواب می‌تواند پیامی برای پرداختن به این موضوع باشد.

گله‌ی گوسفندان در خواب چه معانی و تعابیر دیگری دارد

همان طور که پیشتر گفتیم گله‌ی گوسفندان نشان از پیروزی دارد. گوسفندان موجوداتی زیبا و معصوم هستند که نشان از ثروت و سازگاری دارند که این را نیز قبلا ذکر کردیم. دیدن یک گله گوسفند در خواب حاکی از گسترش منابع درآمدی است و رسیدن به پول و قروت. جای تعجبی ندارد که این خواب شما می‌تواند به ازدواجی موفق نیز اشاره داشته باشد البته در صورتی که شخص خواب بیننده مونث باشد این خواب به افزایش مهر و محبت اشاره دارد. برای مردان، گله‌ی گوسفند نشان از آن دارد که پیروانی در زندگی به دست خواهند آورد. در بسیاری از کتاب‌های تعبیر خواب گفته شده است که : اگر خواب دیدید گله‌ای گوسفند از کنارتان گذشت از نعماتی که نصیب‌تان می‌شود نهایت استفاده را ببرید.

دیدن بره‌ای سفید رنگ در خواب

بره‌های سفید کوچک فوق‌العاده مانا هستند. آن‌ها نشانه‌ی سلامتی، خلوص، معنویت، و معصومیت به حساب می‌آیند. دیدن یکی از آن‌ها در خواب نمایانگر پاکی روح است. هرچند از مرعوب کردن آدم‌ها با نگرش قدرتمندی که دارید و تهدیدهای ترسناک لذت می‌برید، اما باطنی نرم‌تر از ابر دارید. بره‌ی کوچک همچنین ممکن است دلالت بر قضاوت ضعیف داشته باشد.

دیدن سلاخ گوسفند و بره در خواب

چنین خوابی به معنی آن است که دور و برتان را گرگ‌هایی در لباس میش پر کرده‌اند. اساسا این خواب به معنی آن است که باید در مورد اینکه به چه کسی اعتماد کنید و به چه کسی اعتماد نداشته باشید خوب فکر کنید. اما خیالتان راحت که در آخر کار همه‌ی آن‌ها چهره‌ی واقعی خودشان را نشان خواهند داد.

تعبیر خواب گوسفند سفید مرده

طبق فرهنگ تعبیر خواب، دیدن گوسفند مرده در خواب نشانه‌ای از یک دوره‌ نگرانی است. در زندگی، ما گاهی نگران چیزهایی می‌شویم که واقعا احتیاج به نگران شدن ندارند. اگر روی سفیدی گوسفند خون دیدید، یک خیانت جزئی از یکی از بستگان یا اعضای نزدیک خانواده خواهید دید. اگر خونی در کار نباشد، کسی که می‌شناسیدش مورد خیانت قرار خواهد گرفت – اما کسی که خیلی به شما نزدیک نیست، مثلا یک همکار.

خوردن گوشت گوسفند در خواب چه معانی و تعابیری دارد

خوردن بره در خواب مثبت و خوب است. این خواب می‌تواند به پیشرفت شغلی و بهبود اوضاع مالی اشاره داشته باشد. همچنین نشانه‌ی ثروت و خوش اقبالی است. به طور غیر منتظره‌ای پاداشی مالی دریافت خواهید کرد، و ثروتمند خواهید شد. اما، خواب شما تعبیری منفی نیز دارد. خوردن بره کباب به معنی سود نیز هست. شما سبک زندگی‌ سالم‌تان را نیز تغییر خواهید داد. لازم است که رژیم غذایی‌تان را نیز بهبود ببخشید و شما این را نیز می‌دانید. به این خواب اینگونه نگاه کنید: بره‌ای که شما در خواب خورده‌اید یک حیوان پاک، معصوم و بی گناه بوده‌ است مهم نیست چه مزه‌ای داشته است؛ آن حیوان زنده بوده است.

بره در خواب همچنین به شما توصیه می‌کند به باورهای‌تان بیشتر فکر کنید و هر چیزی را که روزگاری به عنوان اعتقادتان پذیرفته بوده‌اید زیر سوال ببرید. کارشناسان حوزه‌ی خواب می‌گویند، خوردن گوسفند در خواب جکایت از آرزویی شدید برای بهبود زندگی و سلامتی دارد. و تنها راه انجام این کار انجام تغییرات مهم است.

منبع: بازده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *