غرق شدن در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب دزدیدن طلا – حضرت یوسف و دیگران

طلا و جواهر را معبران غم و ناراحتی دانسته‌اند. دزد طلا نیز دزد ناراحتی‌ها و غم شناخته می‌شود. پس کسی که این‌ها را از ما بدزدد نیز از بین برنده غم و ناراحتی خواهد بود. گفته شده است همیشه وقتی دزد وارد خانه کسی می‌شود به دنبال اشیا گران‌قیمت مانند طلا واز این قبیل می‌گردد. در خواب طلا معنی غم واندوه دارد پس کسی که این‌ها را بدزدد به یقین دوست ما خواهد بود. چون دوست است که از ما غم و ناراحتی را دور می‌کند.

حضرت یوسف اما می‌گوید دیدن دزد در خواب فتنه است.

لوک اویتنهاو می‌گوید دزدیدن طلا مساوی است با خبرهای بد.

محمدبن سیرین گوید اگر کسی بیند که انگشتری او ضایع شود یا دزد برد، دلیل بود که در کارهای او آفت و دشواری پدید آید.

معبرین چینی گویند دزدیدن طلا در خواب هشداری است به بیننده خواب که اگر از راه غیرقانونی کسب درآمد کند مورد مجازات شدیدی قرار می‌گیرد.

معبرین غربی گویند اگر دزدی در خواب طلا و جواهرات دوست داشتنی شما را دزدید بهتر است شما به اطرافیانتان با دقت بیشتری توجه کنید این خواب نشانه حضور فردی دروغگو در اطراف شماست. تمام اقدامات لازم را برای یافتن شخص حیله گر اطراف خود انجام دهید در غیر این صورت نمی‌توانید به راحتی در طول شب بخوابید.

دیدن طلاهای دزدیده شده در خواب بیان‍گر شخصی است که برای بدست آوردن اشیا با ارزش شما طرح ریزی کرده است. این فرد می‌تواند به طور سهوی رازی که پیش خود دارید را فاش کند.

منبع: ستاره

۵ دیدگاه در “تعبیر خواب دزدیدن طلا – حضرت یوسف و دیگران”

  1. سلام دیشب خواب دیدم دوتا انگشتر و دستبند دزدیدم ودنبال مخفی کردنش هستم تعبیرش چیه

  2. دیشب ساعتای ۴صبح بود خواب دیدم خونمو دزد زده بعد دنبال دزد کردم و بهش گفتم من دستم تنگه طلاهامو پس بده بهم پس داد تعبیرش چیه

  3. سلام من چندین بار در تو یک ماه به طور شدید خواب دیدم که طلا از منزل ما دزدیده شده و من در خواب دچار حمله بختکی شدن دلیل چی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *