مسابقات جام ملت های اسیا

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

علاقه‌مندان به فوتبال می‌دانند که جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است به میزبانی کشور امارات برگزار شود. این سری از بازی‌های جام ملت‌های آسیا، با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار خواهد شد.

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات، از ۱۵ دی ماه در این کشور آغاز می‌شود. در این بین تیم ملی فوتبال ایران نیز با یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

بیشتر بخوانید:


هدیه ویژه رازینه برای شما

کتابچه کسب درآمد اینترنتی در ایران

100,000 ریال – خرید

اطلاعات بیشتر ...

زمان بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌ها + ورزشگاه‌ها

ورزشگاه‌های محل برگزاری جام ملت‌های آسیا 2019

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

بازی‌های تیم‌ها در جام ملت‌های آسیای امارات

برنامه‌های بازی کشورهای مختلف در جام ملت‌های آسیا در سال 2019 به شرح زیر است. این بازی‌های که در ورزشگاه‌های مختلف امارات برگزار می‌شوند، فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به فوتبال است تا با تشویق طرفدارنشان اوقات خوشی را بگذرانند.

زمان برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا و ورزشگاه‌های مربوط به آن بازی، در جدول زیر آمده است. تاریخ برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا را از 15 مصادف با یکشنبه مشاهده می‌کنید.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات – بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا – اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند – هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه – فلسطین ورزشگاه شارجه

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین- قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی – فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق – ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان – کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن- ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان- عمان ورزشگاه شارجه

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر – لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین – تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن – سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند – امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا – فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین – چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان – کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰/ ایران – ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق – یمن ورزشگاه شارجه

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین – اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام – یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان – ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۳۸ – برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله نهایی

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی


۳ دیدگاه در “برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *