راه‌های پول در آوردن

5 کارآفرین موفق راز پول‌دار شدن خود را به اشتراک می‌گذارند.

پول‌دار شدن و کسب درآمد به روش‌های مختلف رویایی است که اکثر آدم‌ها در ذهن می‌پرورانند؛ اما، همه‌ی آن‌ها راه رسیدن به این هدف را نمی‌دانند. به همین دلیل نیز این تصویر تنها در قالب یک رویا برایشان باقی می‌ماند. اگر نمی‌خواهید از آن دسته آدم‌هایی باشید که فقط با خیال پول‌دار شدن زندگی می‌کنند، در ادامه با ما باشید تا راه پول‌دار شدن را از کاردان‌های آن بیاموزیم.

1.تیم دراپر: بیشتر از این که به پس‌انداز کردن فکر می‌کنید، روی پول درآوردن تمرکز کنید.

بیشتر از این که زمان خود را صرف پیدا کردن راه‌های تازه برای پس‌انداز کردن پول‌هایتان کنید، به فکر پول در آوردن باشید. مهارت‌هایتان را افزایش دهید و روش‌های جدیدی برای به دست آوردن پول پیدا کنید. وقتی زمان بیشتری را صرف به دست آوردن پول می‌کنید، زمان کمتری برای خرج کردن آن خواهیدداشت. وقتی ذهنتان درگیر پول درآوردن می‌شود، کمتر می‌تواند به خرج کردن آن فکر کند. پس با پول درآوردن، پول‌هایتان را بیشتر از گذشته ذخیره کنید.

2.مت میت: پول بیشتری‌ می‌خواهید؟ بیشتر کار کنید.

قبل از هر چیز لازم است تظاهر به پول‌دار بودن را کنار بگذارید. با این کار در واقع وقت خود را تلف می‌کنید و این اقدامات مانع پیشرفت شما می‌شود. شما می‌خواهید پول‌دار باشید و نه این که فقط پول‌دار به نظر برسید. بنابراین با خود و مردم صادق باشید و مدام به فکر ظاهرسازی نباشید.

در گام دوم برای خود هدف بزرگی انتخاب کنید. اشتباه بزرگ ما تلاش اندک برای هدف‌های بزرگ نیست؛ بلکه، اشتباه بزرگ ما این است که حتی به خود اجازه انتخاب هدف‌های بزرگ را نمی‌دهیم. باور کنید که شما می‌توانید بیشتر از آنچه فکر می‌کنید به دست بیاورید. اهداف خود را روزانه مرور کنید و مدام آن‌ها را در ذهن خود به تصویر بکشید. سعی کنید هر لحظه هدف خود را شفاف‌تر از گذشته در خاطر داشته‌باشید.

در قدم بعدی هر لحظه برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید. پول خود را برای خرید چیزهای بیهوده هدر ندهید. مراقب زمان خود نیز باشید و آن را صرف دیدن تلویزیون نکنید. کار خود را به بهترین شکل انجام دهید. فقط به انجام حداقل‌ها بسنده نکنید. بدانید برای موفق شدن میان‌بری وجود ندارد و این خود شما هستید که باید برای تغییر شرایط امروز و رسیدن به هدف بزرگتان تلاش کنید.

3.لوئیس مککر: ارزش خود را بشناسید.

برای این که به لحاظ اختصادی وضعیت بهتری پیدا کنید، اول قیمت خود را بپردازید. این راه را با شناخت ارزش خود آغاز کنید. هر چقدر برای خود ارزش کمتری قائل شوید، راحت‌تر نیز پول‌هایتان را از دست خواهیدداد.

از میل قلبی خود پیروی کنید. تنها به دلیل درآمد بالای شغلی که از آن متنفرید، در آن مشغول به کار نشوید. اگر شما از شیوه‌ی زندگی خود راضی نباشید، مجبور می‌شوید پول‌ بیشتری را برای لذت بردن از آن خرج کنید.

یک حساب بانکی برای خود باز کنید و هر ماه حداقل 10 درصد از حقوقتان را پس‌انداز کنید. سعی کنید هر چند مدت مبلغ بیشتری را پس‌انداز کنید. دسترسی خود را به این حساب‌بانکی سخت کنید و تا حد امکان از آن چیزی برداشت نکنید.

4.کنی راتر: کسب‌وکار اینترنتی راه بیندازید.

دانش و مهارت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از این راه درآمد کسب کنید. حتما شما چیزی می‌دانید که دیگران حاضر باشند برای دانستن آن پول بپردازند.

ممکن است شما در کارها‌ی اجرایی خبره باشید و یا شیوه‌ی به راه انداختن یک کسب‌وکار را بدانید. در این صورت می‌توانید با تدریس این مهارت‌ها یک راه جدید و پول‌ساز برای خود پیدا کنید. شاید شما از آن دسته آدم‌هایی باشید که به تنیس، آشپزی، نقاشی، عکاسی و … علاقه دارند. اگر در این زمینه‌ها مهارت دارید، می‌توانید با استفاده از علاقه‌های خود پول در بیاورید.

به جای این که همه‌ی زمان خود را صرف کار کردن کنید و یا این که به دنبال یک شغل دوم باشید، یک کسب‌و‌کار اینترنتی راه بیندازید که حتی وقتی خوابیده‌اید برایتان پول بیاورد. با استفاده از روش‌هایی مانند اتواماسیون بازاریابی می‌توانید برای خود یک جریان خودکار مالی بسازید.

5.گای شتریت: در مورد علایق خود صحبت کنید.

اینترنت بزرگ‌ترین ابزار پول‌سازی است که تا به حال اختراع شده‌است. اینترنت به ما این امکان را می‌دهد که با استفاده از مهارت‌ها و علایق خود پول به دست بیاوریم. این در حالی است که بیست سال پیش چنین امکانی برای مردم وجود نداشت. راه‌های فراوانی برای پول‌یابی وجود دارد؛ اما، در این قسمت می‌خواهم به راه مورد علاقه‌ی خودم اشاره کنم: «نوشتن از علاقه‌ها»

اجرای این ایده کار سختی نیست. کافی است در اینترنت یک صفحه برای خود ایجاد کنید و در آن از علایق خود بنویسید. به عنوان مثال اگر به زندگی اسب‌ها علاقه دارید، می‌توانید درباره‌ی شیوه‌ی نگهداری آن‌ها، سلامتی‌شان و شیوه‌ی تعلیم دادن اسب‌ها مطالبی را بنویسید و منتشر کنید. در قدم بعدی لا‌به‌لای این مطالب تبلیغاتی در این موضوعات در در سایت خود جای دهید. اگر در نویسندگی مهارت بالایی ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنم از نر‌افزار‌هایی که برای این کار تولید شده‌اند، استفاده کنید.

امیدوارم استفاده از تجربیات این کارآفرینان بزرگ مانند یک چراغ راه پولدار شدن را برایتان روشن کند. نظرات و سوال‌های خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه نیز با ما باشید.

منبع: اینجا

یک دیدگاه در “5 کارآفرین موفق راز پول‌دار شدن خود را به اشتراک می‌گذارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *