چگونه بفهمیم چقدر نات کوین داریم؟ | راهنمای جامع نات کوین

نات کوین یک توکن ارز دیجیتال است که می‌توانستید با کلیک‌کردن آن را استخراج کنید. یک بازی تلگرامی که توانست در صرافی‌های معتبر مثل بایننس لیست شود و به فروش برسد. استخراج نات کوین آن‌قدری ساده بود که خیلی‌ها باورشان نمی‌شد امکان فروش این توکن فراهم شود. به‌همین‌ترتیب افرادی که موفق به استفاده از این فرصت شدند، در صدد انتقال و فروش نات‌کوین‌های خود هستند. در این مطلب یاد می‌گیریم که چگونه بفهمیم چقدر نات کوین داریم و همچنین با چیستی نات کوین آشنا می‌شویم.

نات کوین چیست؟

نات کوین اسم ایردراپ جدید تلگرام است که امکان استخراج آن با کلیک‌کردن روی صفحه وجود داشت. بعد از اتمام فرصت استخراج نات کوین، این توکن در صرافی‌های مختلفی لیست شد و شما می‌توانستید آن را به فروش برسانید.

به نقل از مقاله نات کوین چیست؟:

شاید برایتان جالب باشد اگر چند فکت جالب و عجیب در مورد notcoin بخوانید:

  • وایت پیپر (white paper) نات کوین 9 صفحه است بدون حتی یک کلمه محتوا! 9 برگ سفید و خالی!!
  • پیام اول notcoin در ربات تلگرامی‌اش این است: «این ربات چیکار می‌کنه؟! احتمالاً هیچ‌کار!!!»
  • پاول دورف (pavel durov)، بنیان‌گذار مشهور تلگرام خودش هم از کسانی است که این بازی را در تلگرام دنبال می کند و حتی اسکواد خود را هم دارد!

روش استخراج نات کوین چه بود؟

بازی نات کوین یک بازی Tap2Earn بود. یعنی شما با زدن روی صفحه گوشی، می‌توانستید سکه جمع کنید و بعد در ایردراپ تلگرام، نات کوین دریافت کنید. دریافت نات کوین آسان بود و شما با هر ضربه روی گوشی چندین نات (NOT) استخراج می‌کردند.

چگونه بفهمیم چقدر نات کوین داریم؟

برای اینکه دچار کلاهبرداری نشوید، این موضوع را بدانید که هرچیز مرتبط به نات کوین را می‌توانید در برنامه تلگرام و ربات رسمی نات کوین به آدرس @notcoin_bot پیدا کنید. برای اینکه بفهمید چقدر نات کوین دارید، کافی است که ابتدا به آدرس ربات تلگرامی نات کوین بروید، سپس با زدن روی گزینه Open درون‌برنامه‌ای نات کوین باز می‌شود. در صفحه اصلی بازشده، یک صفحه مشابه تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *