پرواز کردن در خواب

تعبیر خواب لوازم آرایشی و آرایش کردن

اگر شما در خواب خود لوازم آرایشی دیدید، می‌توانید تعبیر آن را در زیر بخوانید. از آن جایی که لوازم آرایش در بیداری باعث جلب توجه می‌شود و به نوعی پنهان‌کاری محسوب می‌شود، برخی معبرین معتقدند دیدن لوازم آرایشی در خواب می‌تواند نشان از پنهان‌کاری در بیداری باشد. برخی نیز گفته‌اند با دیدن لوازم آرایش در خواب در واقع شما در جهت اصلاح خود گام برمی‌دارید. تعبیر خواب آرایش کردن را از نظر معبران مختلف می‌بینید.

خواب‌هایی که در مورد آرایش و لوازم آرایش دیده می‌شود معمولا به صورت دیدن ریمل در خواب، دیدن رژ لب در خواب، یا دیدن کیف آرایش در خواب است.

تونی کریسپ در کتاب خود به نام فرهنگ تفسیر رویا دیدن لوازم آرایش در خواب را نماد تصاویر زیر می‌داند:

لوازم آرایش: میل به جلب توجه، ویژگی‌های عمومی و آشکار ما، پنهان‌کاری یا سرپوش گذاشتن، تلاش در جهت اصلاح و تکمیل خویشتن.

معبرین غربی گویند: اگر در رویا دیدید که لوازم آرایش خریده‌اید در آینده ملاقاتی غیر منتظره با فردی خواهید داشت که تاثیری اساسی در میزان لذت بردن شما از زندگی خواهد داشت.

تعبیر خواب کیف لوازم آرایش

معبرین غرب گویند: اگر در رویا خود شما یا کس دیگری در حال باز کردن کیف لوازم آرایش بود و در آن به دنبال وسیله‌ای می‌گشت نشانه‌ای از باز شدن درهای جدیدی در زندگی شما یا شخص دیده در خواب است. خواب‌های دیگری گه در مورد کیف لوارم آرایش دیده می‌شوند به مانند خرید کیف جدید همگی خبر از اتفاقی خوش در آینده‌ای نزدیک به فرد رویابین می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب جامع رازینه

تعبیر خواب رژ لب

معبرین غربی گفته‌اند دیدن، خریدن و یا زدن رژ لب در خواب نشانه این است که شما کاملاً در برخی موارد صادق نیستید. این به این دلیل است که رژ و یا ماتیک وسیله‌ای برای جلب توجه لب و فرد است. بنابراین شما بایستی درباره آنچه می‌گویید دقت کنید.

اگر در خواب به لب‌های خود رژ براق زده‌اید به این معناست که مراقب باشید که با دوستانتان به مشکلاتی بر نخورید.

تعبیر خواب رژ لب (ماتیک)

لوک اویتنهاو نیز گفته است دیدن رژ لب در خواب نشانه خیانت و دروغ است.

تعبیر خواب ریمل

معبرین غربی گفته‌اند دیدن ریمل در خواب معمولاً شما را از خبرهایی آگاه می‌کند. این خواب هشدار می‌دهد که در زندگی خود با ملاحظه و با توجه بیشتری فعالیت کنید.

ریمل در واقع نشان دهنده بیداری از خواب عمیق است که در مورد حوادث و اتفاقات آینده هشدار می‌دهد.

دیدن ریمل در خواب مربوط به نگرانی‌های افراد در مورد ظاهرشان است. این نشان می‌دهد که شخصی که از وضعیت ظاهری خود رنج می‌برد و اینکه مردم در مورد او چه صحبتی خواهند کرد بیشتر خواب‌هایی مربوط به ریمل خواهد دید

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: ریمل در واقع همان سرمه است و تعبیر سرمه را دارد. اگر در خواب ببینید که به چشم ریمل کشیده‌اید کاری می‌کنید که به ظاهر خوب است اما به نیت خوب نیست. نوشته‌اند که چشم در خواب دین است و سرمه روشنایی چشم است. برخی از معبران آن را مال و خواسته دانسته‌اند و معتقدند کسی که ریمل یا سرمه می‌مالد به مال و نعمت می‌رسد.

تفسیرگران رویا توضیحات و تذکرات دیگری را درباره دیدن ریمل و یا ریمل زدن در خواب بیان کرده‌اند که آشنایی با این گفته‌ها می‌تواند به بیننده خواب در درک خواب خود بیشتر کمک کند.

پس از گفتن همه این تفاسیر دیدن لوازم آرایش فقط در حالت خرید یا به صورت کیف مخصوص در رویا دیده می‌شود و در اصل این مقدمه‌ای است برای استفاده از آن و آرایش کردن چهره. رویایی که می‌تواند مفاهیم متعددی را به همراه داشته باشد.

منبع: ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *