بانوی عمارت

بازیگر سریال شهرزاد در بانوی عمارت+عکس

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

سریال بانوی عمارت نوشته احسان جوانمرد ملودرامی عاشقانه در مقطعی از تاریخ قاجار است که به تازگی غزل شاکری، بازیگر سریال شهرزاد، نیز به جمع بازیگران این سریال تلویزیونی اضافه شده‌است.

اواخر مهرماه ۹۶ تصویربرداری سریال تلویزیونی بانوی عمارت به کارگردانی عزیز الله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی شروع شد. این مجموعه‌ی تلویزیونی که به قلم احسان جوانمرد نوشته شده‌است ، داستانی عاشقانه را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می‌نماید. این اولین باری است که غزل شاکری در یک مجموعه‌ی تلویزیونی ایفای نقش می‌کند.

حتما بخوانید:

سریال بانوی عمارت روایت‌گر یک داستان عاشقانه در دوره‌ی قاجار است. فیلم‌برداری این سریال در شهرهای کاشان، قزوین و تهران انجام شده‌است.

غزل شاکری
غزل شاکری

مهران احمدی، پانته‌آ پناهی‌ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، امیرحسین آرمان، حسام منظور، شبنم فرشادجو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند و به زودی بازیگران دیگری نیز به جمع آن‌ها اضافه خواهندشد.

برگرفته از اینجا

عضویت در کانال مجله اینترنتی رازینه

من سارا یداللهی، دانشجوی پزشکی هستم. نوشتن رو خیلی دوست دارم مخصوصا راجع به مطالب سبک زندگی، روانشناسی و همچنین مطالب ورزشی. تقریبا یک سال هست که تو رازینه فعالیت می‌کنم و امیدوارم مطالبی که می‌نویسم برای مخاطبان مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *