کتابچه 17 روش عملی برای کسب درآمد آنلاین

در این کتابچه روش‌های مختلفی برای کسب درآمد آنلاین ارائه شده است. این روش‌های کسب درآمد همگی عملی هستند و توضیحات کافی در خصوص اجرای آن‌ها و مهارت‌های مورد نیاز هر کدام آورده شده است که هر کس می‌تواند حوزه مربوط به خود و مهارت خود را پیدا کند و به دنبال آن برود. چه بسا که یکی از این روش‌ها به شما انگیزه دهد و باعث شود شما خودتان راه مخصوصتان را پیدا کنید.

تیم نویسندگان این کتابچه، اعضای هیئت تحریریه مجله اینترنتی رازینه هستند که پیش از این در مطالب متعددی روش‌های کسب درآمد و به ویژه کسب درآمد به دلار را به صورت مختصر و گاهی مفصل به رشته تحریر درآورده‌اند.

هیچ‌وقت برای یاد گرفتن دیر نیست. اگر فکر می‌کنید در هیچ‌کدام از روش‌های کسب درآمد ذکر شده، توانایی و مهارت لازم را ندارید، ناامید نشوید. ایده‌ای را که به آن علاقه‌مند شده‌اید را انتخاب کنید و سعی کنید در آن موضوع حرفه‌ای شوید و مهارت‌هایش را یاد بگیرید. با توانایی‌هایی که جوانان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه در سال‌های اخیر چه در داخل دانشگاه و چه از طریق اینترنت پیدا کرده‌اند، دست‌یابی به یک منبع درآمد پایدار، به هیچ وجه کار دشواری نیست. البته کسب درآمد آنلاین و غیر آنلاین نکاتی دارد که در این کتابچه به آن‌ها اشاره شده است.

100,000 ریال – خرید

در این کتابچه، 17 روش مفید و مجرب کسب درآمد (از اینترنت و غیر آن) که توسط بسیاری از افراد قابل پیاده‌سازی و اجرا هست معرفی شده است. شاید فکر کنید که از آن‌جا که این ایده‌ها توسط خیلی از افراد قابل پیاده‌سازی است، کسب درآمد چندانی برایتان نخواهد داشت. اما اینطور نیست! روش‌های کسب درآمد در دسترس همه هستند ولی تنها کسانی قادر به کسب درآمد پایدار و قابل اتکا از این روش‌ها خواهند بود که قدم در راه بگذارند و نسبت به اجرای این روش‌ها اقدام نمایند.

لذا توصیه ما به شما که مشغول مطالعه این کتابچه هستید، این است که اکثر توان و انرژی‌تان را روی یادگیری این شیوه از کسب درآمد متمرکز کنید؛ چرا که نه تنها در بازار کار، به نیروهای زبده در حوزه تولید محتوا بسیار نیاز است، بلکه شما در هر کجا و هر زمانی باشید، نمی‌توانید بگویید دیگر بازار به این مهارت نیاز ندارد.

چه بسا خودتان تصمیم بگیرید استارت‌آپ خودتان را بسازید و در این حال یکی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز را خواهید داشت و از بقیه یک قدم جلوتر خواهید بود.

100,000 ریال – خرید